TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Machine readable name
sk: Strojovo čitateľné meno
