TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Machine readable name
sv: Maskinläsbart namn
