TUPAS Authentication (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Вилучити

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Save changes
uk: Збереження змін

en: Certificate version
uk: Версія сертифіката
