Turquoise (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: sidebar right
fi: oikea sivupalkki

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: header
fi: ylätunniste

en:  in
fi:  /

en: navigation bar
fi: navigointipalkki

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
