Turquoise (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: sidebar right
hu: jobb oldalsáv

en: content top
hu: tartalom teteje

en: content bottom
hu: tartalom alja

en: header
hu: fejléc

en:  in
hu:  benne

en: Skip to Navigation
hu: Ugrás a navigációhoz

en: navigation bar
hu: navigációs sáv

en: Turquoise
hu: Türkiz

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: footer one
hu: lábléc egy

en: footer two
hu: lábléc kettő

en: footer three
hu: lábléc három

en: footer four
hu: lábléc négy
