Turquoise (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: sidebar right
oc: barra laterala de dreita

en: header
oc: entèsta

en:  in
oc:  dins

en: Unpublished
oc: Pas publicat
