Turquoise (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: sidebar right
pl: Prawy pasek boczny

en: content top
pl: nad treścią

en: content bottom
pl: pod treścią

en: header
pl: nagłówek

en:  in
pl:  w

en: Skip to Navigation
pl: Przeskocz do Nawigacji

en: navigation bar
pl: pasek nawigacyjny

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: footer one
pl: stopka pierwsza

en: footer two
pl: stopka druga

en: footer three
pl: stopka trzecia
