Turquoise (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: sidebar right
ru: правая боковая панель

en: content top
ru: над содержимым

en: content bottom
ru: под содержимым

en: header
ru: шапка

en:  in
ru:  в

en: Skip to Navigation
ru: Перейти к навигации

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
