Turquoise (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: sidebar right
ca: barra lateral dreta

en: header
ca: capçalera

en: Skip to Navigation
ca: Vés a navegació

en: Unpublished
ca: Sense publicar
