Turquoise (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Home
es: Inicio

en: sidebar right
es: Barra lateral derecha

en: content top
es: contenido superior

en: content bottom
es: contenido inferior

en: header
es: encabezado

en:  in
es:  en

en: Skip to Navigation
es: Saltar a navegación

en: navigation bar
es: barra de navegación

en: Unpublished
es: Sin publicar
