Turquoise (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: sidebar right
hi: दायां पट्टी

en: header
hi: शीर्षलेख

en:  in
hi:  में

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
