Turquoise (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: sidebar right
ja: 右サイドバー

en: content top
ja: コンテンツ上部

en: content bottom
ja: コンテンツ下部

en: header
ja: ヘッダー

en: navigation bar
ja: ナビゲーションバー

en: Unpublished
ja: 非掲載
