Turquoise (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: sidebar right
uk: права бічна панель

en: content top
uk: Вгорі над змістом

en: content bottom
uk: Знизу під змістом

en: header
uk: верхній колонтитул

en:  in
uk:  в

en: navigation bar
uk: Панель навігації

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
