Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: sidebar right
da: højre sidepanel

en: content top
da: indhold top

en: content bottom
da: indhold bund

en: header
da: sidehovede

en:  in
da:  i

en: Skip to Navigation
da: Spring til navigation

en: navigation bar
da: navigationsbjælke

en: Unpublished
da: Ikke udgivet
