Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: sidebar right
fa: نوار سمت راست

en: content top
fa: بالای محتوا

en: content bottom
fa: پایین محتوا

en: header
fa: سر صفحه

en:  in
fa:  در
