Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: content top
hr: sadržaj na vrhu

en: content bottom
hr: sadržaj na dnu

en: header
hr: zaglavlje

en:  in
hr:  u

en: navigation bar
hr: navigacijska traka
