Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: sidebar right
nl: rechter zijbalk

en: content top
nl: inhoud bovenkant

en: content bottom
nl: inhoud onderkant

en: header
nl: kop

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd
