Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: sidebar right
pt: barra lateral direita

en: content top
pt: acima do conteúdo

en: content bottom
pt: abaixo do conteúdo

en: header
pt: cabeçalho

en:  in
pt:  em

en: Skip to Navigation
pt: Ir para Navegação

en: navigation bar
pt: barra de navegação

en: Unpublished
pt: Não publicado
