Turquoise (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Home
ru: Главная

en: content top
ru: верх содержимого

en: content bottom
ru: низ содержимого

en: header
ru: заголовок

en:  in
ru:  в

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
