Turquoise (6.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: sidebar right
af: kantstrook regs

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: Skip to Navigation
af: Slaan oor na Navigasie

en: navigation bar
af: navigasiestrook

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
