Turquoise (6.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas
