Turquoise (6.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: sidebar right
pt: barra lateral direita

en: content top
pt: Conteúdo Topo

en: content bottom
pt: Conteúdo Rodapé

en: header
pt: cabeçalho

en: Skip to Navigation
pt: Saltar para a Navegação

en: navigation bar
pt: barra de navegação

en: Unpublished
pt: Não Publicado
