Turquoise (6.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: sidebar right
sv: höger sidospalt

en: content top
sv: innehåll - längst upp

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: header
sv: sidhuvud

en:  in
sv:  i

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: footer top
sv: sidfot - längst upp
