Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Details
be: Падрабязна

en: Duration
be: Працягласць

en: Precision
be: Дакладнасць

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Dependencies
be: Залежнасці
