Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Case
el: Πεζά/κεφαλαία

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Capitalize first letter
el: Κεφαλαίο το πρώτο γράμμα

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
