Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: edit
et: muuda

en: Add
et: Lisa

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Details
et: Üksikasjad

en: Case
et: Tõst

en: Duration
et: Kestus

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Precision
et: Täpsus

en: Contexts
et: Kontekst

en: Decimal point
et: punkt

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: Glossary mode
et: Sõnastiku režiim

en: Character limit
et: Tähemärkide piirang

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks

en: Transform spaces to dashes in URL
et: Muuda URL-is tühikud kriipsudeks

en: Round
et: Ümarda

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
et: Määra, mitu komakohta näidata.

en: What single character to use as a decimal point.
et: Mis tähemärkki kasutada numbris kümnendkoha märkimiseks.

en: What single character to use as the thousands separator.
et: Mis tähemärkki kasutada tuhandete eraldajana.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri ette. Näiteks valuuta sümbol.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
et: Tekst, mis lisatakse numbri järele. Näiteks valuuta sümbol.

en: Dependencies
et: Sõltuvused
