Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: edit
eu: editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
