Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: edit
fil: wastuhin

en: Add
fil: Idagdag
