Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: edit
kk: түзету

en: Details
kk: Мәліметтер
