Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស
