Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
