Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde
