Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: edit
sk: upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Duration
sk: Trvanie

en: Thousands separator
sk: Oddeľovač tisíciek

en: Precision
sk: Presnosť

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: Allow multiple arguments to work together.
sk: Povoliť prácu viacerých  argumentov naraz.

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Character limit
sk: Limit znakov

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova

en: Case in path
sk: Veľkosť písmen v ceste

en: Transform spaces to dashes in URL
sk: V URL zmeniť medzery na pomlčky

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: If checked, the number will be rounded.
sk: Ak je označené číslo, bude zaokrúhlené.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
sk: Určiť koľko čísel má byť za desatinnou čiarkou.

en: What single character to use as a decimal point.
sk: Aký znak používať ako desatinnú značku.

en: What single character to use as the thousands separator.
sk: Aký znak používať ako oddeľovač tisícov.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený pred číslo, ako napríklad znak meny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
sk: Text, ktorý má byť vložený za číslo, ako napríklad znak meny.

en: Dependencies
sk: Závislosti
