Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: edit
sl: uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Precision
sl: Natančnost

en: Decimal point
sl: Decimalna točka
