Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: edit
sq: ndrysho

en: Details
sq: Hollësi
