Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Details
ta: விபரங்கள்
