Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: view
ug: كۆرۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى

en: Upper case
ug: چوڭ ھەرىپ

en: Lower case
ug: كىچىك ھەرىپ
