Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: edit
af: redigeer

en: Add
af: Voeg by
