Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
