Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: Add
ast: Amestar

en: Details
ast: Detalles
