Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
