Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: edit
eo: redakti

en: Add
eo: Aldonu

en: Details
eo: Detaloj

en: Precision
eo: Precizo

en: Dependencies
eo: Dependecoj
