Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر
