Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали
