Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: edit
mn: засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Precision
mn: Нарийвчлал
