Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: edit
nn: endre

en: Details
nn: Detaljar
