Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Add
os: Бафтау
