Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: Details
ps: سپړنې
