Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: Teaser
se: Ingreassa
