Drupal Tutorial Server (6.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
